Search
Advertisement
Maj 2017
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
  • Zdrowie Direct

    Prywatne ubezpieczenia dające dostęp do najlepszych szpitali w kraju bez czekania w kolejce polisa zdrowie direct za nie wielką składkę gwarantuje nam np.: wizyty domowe, badania diagnostyczne, laboratoryjne, konsultacje u specjalistów, stomatologię czy komfortowe warunki w szpitalu jak również operację bez czekania w kolejce i wiele innych usług w 1000 placówek medycznych w Polsce. Doskonałe …Read More »
  • Zdrowie mężczyzny

    Zdrowie mężczyzny jest również ważne i wymaga szczegółowej opieki oraz troski wraz z wiekiemRead More »
  • Pijawki lekarskie dobre na zdrowie.

    Mało, kto nas wie, że w Polsce leczy się pijawkami. Pijawki lekarskie sš używane do leczenia, oraz terapii majš one bardzo szerokie zastosowania. Działanie pijawek, oraz korzystny wpływ na organizm ludzki sš potwierdzone badaniami naukowymi, oraz przypadkami medycznych wyleczeń. Dawniej przystawianie pijawki do ciała kojarzyło się przede wszystkim na upuście tak zwanej złej krwi. Najstarszym …Read More »

Przetłuszczające się włosy – co zmienić w sposobie dbania o czuprynę?

Zazwyczaj chcemy, żeby nasze włosy możliwie jak najdłużej świeże. Niestety, wielu z nas nieobcy jest problem, jakim jest ich szybkie przetłuszczanie się. W takiej sytuacji koniecznie należy udać się do dermatologa. Po co? Lekarz obejrzy stan skóry naszej głowy, zleci odpowiednie badania i na ich podstawie możliwe, że będzie w stanie określić przyczynę podobnych dolegliwości. Dlaczego to takie istotne?

Przede wszystkim ze względu na fakt, że w dużej mierze to właśnie od podłoża kłopotów zależy ich leczenie. Bardzo ważne jest to, jakiego szamponu używamy na co dzień. W drogeriach i aptekach można znaleźć specjalne preparaty opracowane właśnie dla włosów, które się nadmiernie przetłuszczają. Często zdarza się, że nie doceniamy roli szamponu i używamy przypadkowych kosmetyków, tak nie może być, bo czasami okazuje się, że to właśnie ten produkt jest w stanie nam pomóc.

Przykładowo, jeśli skóra głowy jest mocno przesuszona, przydatny okazuje się niekiedy szampon nawilżający, który pozytywnie wpłynie na jej stan i ukoi ewentualne podrażnienia. Wówczas warto zastanowić się nad zakupem produktu, którym jest szampon nawilżający Emolium http://emolium.pl/produkty/szampon-nawilzajacy-200-ml/ . Wracając do włosów przetłuszczających się – prawidłowo zorganizowana pielęgnacja może okazać się pomocna. Zawsze jednak trzeba dociekać przyczyn takiego stanu rzeczy razem z dermatologiem. Pomocna może okazać się też wizyta u trychologa. Możliwości wprowadzenia stosownego leczenia jest na szczęście dzisiaj całkiem sporo, a zbyt mocnego przetłuszczania się włosów absolutnie nie można nie wziąć pod uwagę.

Comments are closed.